nasiona marihuany Chronic Auto
  • nasiona marihuany Chronic Auto

Chronic Auto

BestCannabisSeeds 435ddvvb
Ocena 

Odmiana Chronic Auto to propozycja dla osób, które poszukują klasycznego rodowodu zamkniętego w nowoczesnej, automatycznej formie. To połączenie tradycji i wygody, pozwalające cieszyć się stabilnym, harmonijnym charakterem tej genetyki. Wersja auto została opracowana tak, aby zachować cechy oryginału, jednocześnie oferując szybki cykl i przystępny charakter kolekcjonerski.

ilość nasion:
20,00 zł
Brutto
Ilość
Wysyłka 1-3 dni

  Polityka bezpieczeństwa

Bezpieczne zakupy w naszym sklepie

  Zasady dostawy

Szybka wysyłka produktów w 1-3 dni

  Zasady zwrotu

14 dni na zwrot produktów

Opis

Feminizowane nasiona marihuany Chronic Auto - opis odmiany

Chronic Auto to automatyczna wersja jednego z najbardziej cenionych klasyków świata konopi, przygotowana z myślą o osobach, które poszukują stabilnego, przewidywalnego i nieskomplikowanego materiału kolekcjonerskiego. Odmiana ta cieszy się opinią solidnej, wyważonej genetyki, łączącej w sobie tradycję znanego szczepu Chronic z funkcjonalnością autoflowera. Dzięki temu stanowi doskonały wybór dla kolekcjonerów, którzy cenią sobie równowagę między jakością, efektywnością i klasycznym rodowodem.

Ta automatycznie kwitnąca odmiana nieprzerwanie zyskuje na popularności, ponieważ oferuje możliwość obcowania z cechami znanymi z oryginału, ale zamkniętymi w formie znacznie łatwiejszej w utrzymaniu. Jej kompletny cykl, kompaktowy pokrój oraz przewidywalna struktura sprawiają, że od lat uznawana jest za jedną z najbardziej przystępnych i uporządkowanych genetyk auto, jakie trafiają w ręce kolekcjonerów.

Pochodzenie i genetyka Chronic Auto – klasyka w wersji auto

Chronic Auto wywodzi się z połączenia klasycznego, pełnego smaku i harmonii szczepu Chronic z genami Lowryder#2, który był jednym z pionierów ery automatycznych odmian. W efekcie powstała hybryda, która łączy w sobie cechy stabilnych odmian indica z subtelnymi właściwościami sativy, oraz naturalną odporność i szybkość wersji automatycznej.

Genetyka ta została skomponowana w taki sposób, aby maksymalnie zachować charakter oryginału – jego smak, sposób działania i strukturę topów – jednocześnie skracając czas potrzebny do pełnego cyklu rozwojowego. Przewaga indiki zapewnia charakterystyczny efekt rozluźniający, natomiast niewielka obecność sativy nadaje lekkości i mentalnej przejrzystości, dzięki czemu odmiana sprawia bardzo zbalansowane wrażenie.

Stabilność genetyczna wyróżnia Chronic Auto spośród wielu dostępnych autoflowerów. To jeden z powodów, dla których kolekcjonerzy często zwracają uwagę właśnie na ten wariant – jest przewidywalny, równy i zachowuje swoje właściwości w każdej partii.

Odmiana Chronic Auto – warunki, wzrost, plony

Chronic Auto to odmiana, która doskonale sprawdza się zarówno w rękach początkujących entuzjastów kolekcjonowania nasion, jak i bardziej doświadczonych osób, które doceniają precyzyjne i stabilne cechy szczepów. Rośliny tego typu są zwarte, ale dobrze rozkrzewione, dzięki czemu tworzą charakterystyczną strukturę z licznymi bocznymi odgałęzieniami.

Najważniejsze parametry odmiany:

  • Plon indoor: 400–450 g/m²

  • Plon outdoor: 40–100 g na roślinę

  • Wysokość: 60–120 cm

  • Czas do pełni cyklu: ok. 65 dni

W warunkach indoor odmiana zachowuje się przewidywalnie i pozwala uzyskać równomierne topy o dobrej gęstości. Jej kompaktowy pokrój ułatwia utrzymanie dyskrecji, a naturalna odporność na pleśń i podstawowe szkodniki sprawia, że genetyka ta uważana jest za „bezproblemową”.

Rośliny radzą sobie również w warunkach zewnętrznych, gdzie ich krótki cykl pozwala ograniczyć ryzyko wystąpienia niekorzystnej pogody. Chronic Auto nie wymaga skomplikowanych technik pielęgnacyjnych, dlatego od lat uznawana jest za jeden z chętniej wybieranych klasyków autofloweringowych – szczególnie wśród kolekcjonerów, którzy poszukują stabilnych i sprawdzonych odmian.

Aromat, smak i ogólne działanie Chronic Auto

Chronic Auto wyróżnia się smakiem, który łączy subtelne nuty ziołowe, delikatną słodycz i lekką ziemistość – profil jest wyraźny, ale niezwykle harmonijny. Nie jest to odmiana agresywnie aromatyczna; zapach jest przyjemny, ale nienachalny, dzięki czemu ceniona bywa przez osoby lubiące bardziej klasyczne nuty konopne.

THC na poziomie ok. 12% zapewnia działanie zrównoważone i umiarkowane, idealne dla tych, którzy preferują delikatniejsze wrażenia. Efekt można opisać jako spokojny, łagodzący, a jednocześnie klarowny – bez przesadnego obciążenia czy niepokoju. Dominujący wpływ indiki przynosi wyciszenie fizyczne, jednak obecność genów sativy dodaje odrobiny lekkości mentalnej.

Zastosowanie Chronic Auto

Dzięki zbalansowanemu profilowi działania odmiana ta jest ceniona za swoje wszechstronne właściwości. Kolekcjonerzy zwracają uwagę, że szczepy o takiej charakterystyce zwykle kojarzą się z działaniem:

  • wspierającym odprężenie po długim dniu,

  • ułatwiającym zasypianie,

  • łagodzącym napięcia mięśniowe,

  • obniżającym poziom stresu i irytacji.

Chronic Auto nie należy do wyjątkowo mocnych odmian – jest stabilna, delikatna i przewidywalna, co czyni ją dobrym wyborem również dla osób, które preferują spokojniejsze, bardziej klasyczne efekty.

Dlaczego warto wybrać Chronic Auto?

Chronic Auto to odmiana dla fanów tradycji w nowoczesnym wydaniu. Łączy w sobie cechy klasycznego szczepu z wygodą autokwitnienia. Jest stabilna, przewidywalna i ma doskonałą reputację wśród osób kolekcjonujących nasiona konopi indyjskich.

Jeżeli cenisz sobie pewne genetyki, naturalną odporność i klasyczny smak, ta odmiana z pewnością powinna znaleźć miejsce w Twojej kolekcji.

Parametry:

PRZEZNACZENIE: Indoor / Outdoor
GENETYKA: Chronic × Lowryder#2
TYP: Głównie Indica
CZAS KWITNIENIA: 7–8 tyg.
CZAS PEŁNEGO CYKLU OUTDOOR: ok. 10 tyg.
PLON: 400–450 g/m²; 40–100 g/roślina
WYSOKOŚĆ: 60–120 cm
THC: ok. 12%
CBD: niskie

Szczegóły produktu
BestCannabisSeeds 435ddvvb
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Chronic Auto

Chronic Auto

Odmiana Chronic Auto to propozycja dla osób, które poszukują klasycznego rodowodu zamkniętego w nowoczesnej, automatycznej formie. To połączenie tradycji i wygody, pozwalające cieszyć się stabilnym, harmonijnym charakterem tej genetyki. Wersja auto została opracowana tak, aby zachować cechy oryginału, jednocześnie oferując szybki cykl i przystępny charakter kolekcjonerski.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: BestCannabisSeeds 4000555

Marka: Best Cannabis Seeds

White Russian

Recenzje: 0

Legendarny White Russian nigdy się nie nudzi. Ta roślina zyskała szybko rozgłos, głównie za sprawą swojej mocy. Dzięki niej osiągniesz niesamowite kwiaty pokryte dużą ilością żywicy.

Cena 20,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: BestCannabisSeeds refg566

AK 47 Fast Version

Recenzje: 0

AK 47 Fast Version oferuje wybuchowe połączenie euforii i relaksu przy szybkim czasie kwitnienia. Dzięki wysokiej zawartości THC (19–22%) i hojnym plonom, ta zdominowana przez sativę odmiana jest idealna dla hodowców poszukujących zarówno jakości, jak i ilości. Odmień swoje doświadczenie uprawowe z AK 47 Fast Version!

Cena 20,00 zł
Więcej
Wysyłka 1-3 dni

Indeks: BestCannabisSeeds 45dsfsdf

Banana Krumble

Recenzje: 0

Banana Krumble to odmiana, która natychmiast przyciąga uwagę swoim pełnym, krzaczastym pokrojem i gęstymi pąkami. Już podczas kwitnienia rośliny pokazują imponującą siłę wzrostu, a ich aromatyczny profil zachwyca intensywnością. Ta odmiana łączy w sobie wyjątkowy smak i mocne działanie, zapewniając niezapomniane doświadczenia każdemu użytkownikowi.

Cena 20,00 zł
Więcej
Wysyłka 1-3 dni

Indeks: BestCannabisSeeds 56fdggggg

Auto Somachigun

Recenzje: 0

Auto Somachigun to odmiana automatyczna, która wyróżnia się szybkim wzrostem i imponującą wydajnością. Jej genotyp powstał w wyniku starannie dobranego skrzyżowania, co nadaje roślinom wyjątkowy aromat i smak. Jest idealnym wyborem zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych hodowców poszukujących szybkich i obfitych plonów.

Cena 20,00 zł
Więcej
Wysyłka 1-3 dni

Indeks: BestCannabisSeeds 45fdvvvvb

Auto Xtreme

Recenzje: 0

Auto Xtreme to niezwykle dynamiczna odmiana automatycznie kwitnąca, która zachwyca zarówno wyglądem, jak i działaniem. Jej geny pochodzą od legendarnej kombinacji Amnesi i Super Haze, co gwarantuje intensywny aromat i wyjątkową moc. Ta roślina wyróżnia się szybkim wzrostem, łatwością w uprawie oraz imponującymi plonami, które zadowolą każdego hodowcę.

Cena 20,00 zł
Więcej
Wysyłka 1-3 dni

Indeks: BestCannabisSeeds 435dfdfg

Misty Gorilla

Recenzje: 0

Misty Gorilla to odmiana, która od pierwszego kontaktu zachwyca swoją mocą i głębią aromatów. To hybryda stworzona dla tych, którzy szukają równowagi między energetyzującym hajem a relaksem całego ciała. Każdy pąk tej rośliny kryje w sobie intensywne doznania smakowe i psychiczne, które pozostają w pamięci na długo.

Cena 20,00 zł
Więcej
Wysyłka 1-3 dni

Indeks: BestCannabisSeeds 54gfdddv

Delahaze

Recenzje: 0

Delahaze to odmiana marihuany, która od pierwszego kontaktu zachwyca intensywnym aromatem i energetyzującym działaniem. Jej kwiaty wyróżniają się soczystymi nutami cytrusów i egzotycznych owoców, które pobudzają zmysły i dodają świeżości każdej sesji. To roślina, łącząca dynamiczny wzrost sativy z wyrafinowanym smakiem i wysoką jakością plonów.

Cena 20,00 zł
Więcej
Wysyłka 1-3 dni

Indeks: BestCannabisSeeds 75889044555

Marka: Best Cannabis Seeds

Great White Shark CBD

Recenzje: 0

Z nasion marihuany Great White Shark CBD wyrastają znakomite medyczne odmiany. Możesz w łatwy sposób uzyskać rośliny o medycznych właściwościach. Rośliny szybko się rozwijają i nie sprawiają żadnych problemów.

Cena 20,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: BestCannabisSeeds 45dvvv

Kabul Express

Recenzje: 0

Kabul Express to odmiana stworzona z myślą o miłośnikach klasycznych, mocnych i głęboko relaksujących genetyk. Łączy w sobie dzikość afgańskich gór z tajemniczym DNA hybrydy, które nadaje jej wyrazisty charakter i wyjątkową stabilność. To roślina, która zachwyca szybkim tempem wzrostu, intensywnym aromatem i prawdziwie oldschoolowym klimatem.

Cena 20,00 zł
Więcej
Wysyłka 1-3 dni

Indeks: BestCannabisSeeds 4vcvvfff

Banana Kush

Recenzje: 0

Banana Kush to wyjątkowa odmiana konopi, która łączy w sobie mocne cechy klasycznych szczepów Indica z energetyzującymi właściwościami Sativa. Jej genotyp pochodzi z połączenia starannie wyselekcjonowanych linii Skunk, Haze, Diesel oraz Kush, co nadaje roślinie zarówno intensywny aromat, jak i potężny efekt działania. Już od pierwszych chwil po inhalacji...

Cena 20,00 zł
Więcej
Wysyłka 1-3 dni

Indeks: BestCannabisSeeds 45gfgghhh

Sleepy Joe

Recenzje: 0

Sleepy Joe to hybryda z dominacją indiki, która wyróżnia się niezwykle silnym i wszechstronnym działaniem. Już pierwszy kontakt z tą odmianą zaskakuje intensywnym efektem fizycznym połączonym z przyjemnym rozluźnieniem umysłu. To roślina stworzona dla osób poszukujących głębokiego relaksu, błogiego snu i jednocześnie euforycznego pobudzenia kreatywności.

Cena 20,00 zł
Więcej
Wysyłka 1-3 dni

Indeks: BestCannabisSeeds 34sdfsdf

Power Africa Fast

Recenzje: 0

Power Africa Fast to dynamiczna odmiana konopi, która łączy szybkość wzrostu z imponującą mocą działania. Już w krótkim czasie rośliny osiągają znaczną wysokość, oferując obfite plony nawet w ograniczonej przestrzeni. To idealny wybór dla hodowców poszukujących roślin odpornych, wydajnych i łatwych w uprawie.

Cena 20,00 zł
Więcej
Wysyłka 1-3 dni

Indeks: BestCannabisSeeds 45fdgggg

Critical Fast Version

Recenzje: 0

Critical Fast to szybka i wydajna odmiana konopi, będąca hybrydą Indica i Sativa, wywodząca się z Critical (Afghani x Skunk #1). Charakteryzuje się dużymi, gęstymi topami o intensywnym, cytrusowo-ziemistym aromacie. Jej krótki czas kwitnienia czyni ją idealną dla osób uprawiających w klimatach o krótkim sezonie.

Cena 20,00 zł
Więcej
Wysyłka 1-3 dni

Indeks: BestCannabisSeeds 54rerggfg

Ananas Funk

Recenzje: 0

Ananas Funk to odmiana konopi o wyjątkowej sile i stabilności, która szybko zdobywa uznanie hodowców na całym świecie. Rośliny wyróżniają się kompaktowym wzrostem, wysoką odpornością na pleśń i szkodniki oraz imponującą wydajnością topów. Już po krótkim okresie kwitnienia możesz cieszyć się aromatycznymi, słodko-serowymi topami pełnymi THC, które...

Cena 20,00 zł
Więcej
Wysyłka 1-3 dni

Indeks: BestCannabisSeeds 54fdvfvvv

Freddy’s Best

Recenzje: 0

Freddy’s Best to wyjątkowa odmiana konopi o przewadze genetyki Sativa, która zachwyca zarówno hodowców, jak i użytkowników. Rośliny tej odmiany są łatwe w uprawie, rozwijają gęste, żywiczne pąki i oferują duże plony w krótkim czasie. Aromat i smak tej hybrydy łączą czekoladowe nuty, ziemiste tony oraz subtelną słodycz z lekkim, pikantnym akcentem,...

Cena 20,00 zł
Więcej
Wysyłka 1-3 dni

Indeks: BestCannabisSeeds 4cvvvvv

Orange Sherbert Auto

Recenzje: 0

Orange Sherbet Auto to odmiana, która łączy w sobie soczysty, cytrusowy smak z szybkim i bezproblemowym cyklem wzrostu. Jej intensywny aromat pomarańczy i energetyzujące działanie sprawiają, że doskonale nadaje się na dzień pełen aktywności. To propozycja dla tych, którzy szukają odmiany zapewniającej moc, radość i niezawodność w każdej uprawie....

Cena 20,00 zł
Więcej
Wysyłka 1-3 dni

Śledź nas na Facebooku